10 Nisan 2021 Cumartesi
TATVAN İŞ ADAMLARINDAN DİYARBAKIR OSB’YE ÇIKARMA

TATVAN İŞ ADAMLARINDAN DİYARBAKIR OSB’YE ÇIKARMA

Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde OSB kurulması için Bakanlığın onay vermesinin ardından, Bitlis ve Tatvan'daki iş adamlarından oluşan heyet Diyarbakır OSB'yi ziyaret etti.

MEHMET GÜNGÖRDÜ/DİYARBAKIR

 

Diyarbakır OSB’yi ziyaret eden Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Tatvan TSO Başkanı Bilal Adabağ, TOBB Bitlis Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Bilal Kardoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Bitlis Eren Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Zeki Uçar'ın da aralarında bulunduğu iş adamları; OSB Konferans Salonunda ve OSB Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi alan her fırsatta yerli ve yabancı iş adamlarına kapılarını açık olduğunu, yatırım yapmaya gelenlere destek olacaklarını belirttiler.   OSB Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili Sezai Topalan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, OSB-OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Özdoğan, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Fadıl Oğurlu ile görüşen Tatvan iş insanları heyeti, daha sonra Yeşil Ambalaj, Akmeşe Mobilya, Lilafiks Kozmetik, Astor Enerji ve Jiber Tekstil Firmalarını gezerek, yöneticilerden  bilgi aldı.

13.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz