5 Ağustos 2020 Çarşamba
ŞAHİNBEY AMPUTE DEPLASMANDA GALİPGELDİ  3-0

ŞAHİNBEY AMPUTE DEPLASMANDA GALİPGELDİ 3-0

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımıdeplasmanda Malatya Büyükşehir BelediyesporAmpute Takımı’nı 3-0 mağlup ederek, ligdeki çıkışını sürdürdü.

MEHMET GÜNGÖRDÜ

Sezona hızlı başlayan içerde ve dışarıda aldığı galibiyetlerle şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu bir kez daha gösteren Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol TakımıdeplasmandaMalatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Futbol Takımı’nı Rahmi ve Kudrat’ın attığı gollerle 3-0 mağlup ederek galibiyet serisine devam etti.

 

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BİR ENGELİ DAHA AŞTIK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, takımın çıkışını sürdürdüğünü belirterek: “Lige iyi bir başlangıç yaptık deplasman ve kendi evimizde oynadığımız maçları kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Bu hafta deplasmanda Malatya Büyükşehir Belediyespor AmputeTakımı,ile karşılaştık. Maçın ilk yarısında iki tarafta mücadelesi yüksek bir oyun ortaya koydu ve ilk yarı 0-0 tamamlandı. İkinci yarıda ise takımız gücünü ve tecrübesini ortaya koyarak 3 gol atarak galip gelmesini bildi. Şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmış olduk.  Alınan galibiyetten ve ortaya konan futboldan dolayı teknik ekibi ve oyuncularımızı kutluyorum” dedi.

 

 

 

 

2.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz