28 Şubat 2021 Pazar
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Bazı ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla Mardin’e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek İl Başkanı Faruk Kılıç ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

MEHMET GÜNGÖRDÜ/MARDİN

 

Ziyarette Mardin’in tarihi güzelliğine değinen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Mardin yerleşkesinde yer alan her bir yapının özel olduğunu, pandemi öncesi 5 milyon turisti ağırladığını ve inşallah önümüzdeki süreçte daha da yapılacak olan yatırımlarla çok daha iyi bir kapasiteye ulaşacağını dile getirdi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Mardin’i ilçeleriyle birlikte ziyaret ederek yapımı ve onarımları tamamlanan birçok eseri yerinde inceleyen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Misbah Demircan’ a şükranlarını sundu. Turizm kenti olan Mardin’e birçok alanda yapılacak yerinde yatırımlarla inşallah en gözde şehirler arasında yerini alacağını sözlerine ekleyerek şimdiden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a teşekkürlerini iletti. 

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu. 


27.01.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz