28 Şubat 2020 Cuma
Eski Yeniden Refah Partili isimden Lütfü Türkkan'a sert tepki

Eski Yeniden Refah Partili isimden Lütfü Türkkan'a sert tepki

Yeniden Refah Partisi eski Polatlı İlçe Başkan Yardımcısı Rahim Sütçü, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan'ın Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün babasının fotoğrafını çekip "Bu sarıklı cübbeli arkadaş kimdir acaba?" sözl

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongresi'nde ‘Muhammed rehber, Allah-u Ekber’ sloganları atan daha sonra ise görevinden istifa ettiğini açıklayan eski Yeniden Refah Partisi eski Polatlı İlçe Başkan Yardımcısı Rahim Sütçü, İYİ Partili Lütfü Türkkan'a sert çıktı.

Rahim Sütçü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan, Derik Kaymakamı 'ŞEHİD' Muhammed Fatih Safitürk'ün babasının fotoğrafını çekip "Bu sarıklı cübbeli arkadaş kimdir acaba?" diyerek aziz milletimizin giyimine kuşamına hakaret etmiştir. Geçmişte yaşanılan tek parti CHP zulmü zihniyeti belli ki ittifak ortağı İYİ Parti'ye sirayet etmiş olmalı ki bu kirli zihniyet İyi parti Mv.Lütfü Türkkan'da hortlamış. İyi Parti milletvekili Lütfü Türkkan eğer sen o mecliste siyaset yapıyorsan Kurtuluş Savaşı'nda Çanakkale Savaşı'nda ALLAH ALLAH diye nidalar atıp ecnebilere korku, ümmette umut olmuş sarıklı, cübbeli mücahitlere borçlusun. Eğer sen bugün Meclis'te Milletvekili koltuğunda haddinden fazla maaş alıp rahat ve güvenli bir şekilde yaşamını sürdürüyorsan kim bu sakallı Cübbeli dediğin amcamızın şehid evladı ve diğer tüm şehidlerimizin sayesindedir. Bilinsin ki İslamcı gençlik tüm şehidlerin anne ve babalarının destekçisi ve evlatlarıdır" dedi.

20.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz