2 Haziran 2020 Salı
Çelik, bölge koordinatörü oldu

Çelik, bölge koordinatörü oldu

Geçtiğimiz haftalarda yapılan istişarede ve genel merkezin uygun gördüğü başarılı isim YDV Gaziantep şube başkanı Ahmet Çelik Bölge koordinatörü görevine getirildi.

MEHMET GÜNGÖRDÜ

Dört yıldır Yeni Dünya vakfı Gaziantep şube başkanlığı sürdüren,yaptığı güzel hizmetlerden dolayı adından söz ettiren Ahmet Çelik,Doğu ve Güneydoğu bölge koordinartörlüğüne getirildi.

Bu göreve layık görenler için teşekkür eden Ahmet Çelik,başta genel başkanımız Mahmut Göksu,Teşkilat başkanımız Recep Yıldırım ve yönetimdeki arkadaşlar bizi bölgede daha iyi  çalışacağımıza inandıkları için bu göreve layık gördüklerini dile getirdi.

Genel merkezin kararını değerlendiren Çelik, görev alsın veya almasın her zaman için kendisini bu davanın neferi ve hizmetkarı olarak gördüğünü söyledi.Gaziantep’te Yeni Dünya Vakfına 6 katlı bina kazandırdıklarını,yüzlerce öğrenciye burs verip hayır dualar aldık dedi.

“Bizler bu davanın neferleriyiz, görev önemli değil”

Çelik, bu görevle kendisine önemli bir misyon verildiğine dikkat çekerek Yeni Dünya Vakfı başarısı ve bölgede var olan sorunların çözümü için üstün bir çalışma ortaya koyacağını söyledi.

Yeni Dünya Vakfı genel başkanı Mahmut Göksu’da bugüne kadar güzel, hayırlı ve azimle çalışan Ahmet Çelik ve yönetimine teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

5.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz